Kapitola 8 „Ne vždy jíme, protože máme hlad. Často jíme, protože máme prázdno.“ Geneen Roth Psychologie jídla a emoční spouštěče Když jíme ne kvůli hladu, ale kvůli životu
Made with FlippingBook
RkJQdWJsaXNoZXIy Nzg5MDg=